دوستان بلاگر به یاری شما نیازمندیم

سلام به همه ی دوستان بلاگر

بچه ها شاید خیلی از شما ها ندونید بیماری سلیاک چی هست شاید هم خیلی از شما بین نزدیکان و آشنایانتون باشه کسی که این بیماری رو داره در هر صورت اگر نمی دونید چیه همین قدر بگم که این بیمارها نمی تونن گندم و محصولاتی که گلوتن داره بخورن یعنی تقریبا 90 درصد خوراکی ها ممنوعه مگر اینکه به روشهای خاص درست بشه و هیچ نوع گلوتنی در اون نباشه که توی ایران متاسفانه نداریم چنین محصولاتی.

اما ساده ترین چیز که نمیتونن بخورن نان هست بله نان این ماده غذایی که ما به راحتی می خریم و می خوریم از بوی نان داغ مست می شیم و عاشقشیم.

القصه از همه تقاضا داریم به ما که نه به این بیماران کمک کنن و اطلاع رسانی کنید که انجمن ایرانی سلیاک واقع در اصفهان تونسته محصولاتی رو برای این بیماران تهیه کنه تا اونها هم قدری از مشکلاتشون حل بشه از همه خواهشمندیم هر طور می تونن کمک کنن و اطلاع رسانی هم انجام بدن.

اینکه تو کدوم شهر و دیار هستید مهم نیست مهم اینه که این بیماران مطلع بشن جایی هست که بخاطر اونها داره به آب و آتیش میزنه تا اونها هم نان و شیرینی و بعضی از چیزها رو بتونن راحت بخورن . هر کی می تونه کمک کنه اعلام آمادگی کنه منتظریم


یا علی

/ 3 نظر / 45 بازدید
عاطی

سلام وب جالبی دارین به منم سربزنیدخوشحال میشم http://eshghodigarhich.persianblog.i

عارفه

سلام دوست عزیز همون طور که دعوتم کردین اومدم ولی نمیدونم چه کار کنم؟! حالا من باید چه کار کنم؟!

بچه های جاجرم

سلام دوست عزیز از بازدیدتان و اقدام خدا ژسندانه تان متشکرم من هم دستور شما رو اطاعت کردم